Наставник Агробізнеса Андрій Донець поділився враженнями про початок сезону і спробував проаналізувати причини стартових невдач команди.

- Андрію, як оціните початок сезону для Агробізнесу? Команда після п'яти турів йде наприкінці турнірної таблиці. Розраховували, що буде настільки складно?

- Звичайно, розраховували на кращі результати, але треба розуміти, що в футболі потрібна витримка. Деколи буває не так як хочеться. Аналізуючи ігри не можна сказати, що поступалися суперникам в якості гри. В кожному матчі у нас були гольові моменти, могли перемагати, але чогось завжди не вистачало. Не робимо з цього трагедії. Працюватимемо і намагатимемося демонструвати більш якісний футбол і перемагати.

- Можна назвати дві причини невдалого старту: складний календар та нестача досвідчених футболістів, забивного нападника? Багато говорять про те, що Агробізнесу не вистачає підсилення....

- Вважаю, що нам не пощастило. В кожній грі створювали гольові моменти, але підводила реалізація. В цілому, задоволений грою команди. Можливо, лише початок матчу з Волинню нам не вдався, але потім хлопці зібралися, був момент, коли суддя не призначив 100% пенальті. Вважаю, що це вплинуло на результат матчу. Ми грали досить непогано.

- Чи розмовляли ви з президентом про причини таких результатів команди?

- Звичайно, президент був засмучений, адже він максималіст. Керівництво клубу, тренерський штаб хочуть перемагати в кожній грі. Треба завжди намагатися досягати максимального результату, рухатися вперед. Наші вболівальники звикли до перемог, тому можна зрозуміти їх розпач. Вважаю, якщо набратися терпіння, перемоги прийдуть обов'язково. Сподіваюся, що фортуна повернеться до нас.

- Комплектацією команди задоволені? Можна сказати, що в Агробізнесі достатньо футболістів для якісної ротації?

- Звичайно, комплектацією складу не можу бути повністю задоволений. Кожен тренер хоче бачити у своїй команді більше футболістів на певних позиціях, щоб покращити якість гри. Ми зараз працюємо над селекційною роботою. Для кількості не запрошуватимемо гравців. Якщо знайдемо футболістів, які будуть сильніше за тих, які в нас є, підпишемо з ними контракти.

- Наскільки ви були розчаровані кубковою грою з Кристалом? Які були завдання на цей матч?

- Звичайно, хотіли перемогти та пройти далі. Все було в наших руках, повністю контролювали хід матчу. Наприкінці стався нещасний випадок і суперник зрівняв рахунок. В тому моменті наші захисники допустилися цілої низки помилок. Вважаю, що вони не мають права так помилятися граючи в Першій лізі. До 89-ї хвилини впевнено себе почували, не зважаючи на ротацію в складі. Ми змінили шість основних гравців, дали хлопцям можливість відпочити. В кожному матчі необхідно грати до кінця. Гра триває не лише 90 хвилин, а є ще компенсований час, тому не можна втрачати концентрацію. Можливо, все це сталося через втому. Пенальті — це вже лотерея. На жаль, ми поступилися.

- Футбольний фарт має дуже важливе значення, коли вже фортуна буде на вашому боці?

- Ми дуже багато працюємо. Впевнений, що перемоги прийдуть, адже футболісти, тренерський штаб постійно вдосконалюються, працюють над покращенням якості гри. Багато уваги приділяємо вдосконаленню побутових умов, розвитку інфраструктури. Якщо продовжимо так працювати, результат обов'язково прийде.

Желаете узнавать главные футбольные новости первыми? Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Следить за нашим сайтом вы также можете в Facebook и Twitter.