Роман Зозуля объявил о том, что пока приостанавливает свои выступления за сборную Украины посредством своей страницы в соцсети Facebook.

Подаем текст заявления в оригинале:

"Дорогі друзі! Я вирішив призупинити свою кар'єру гравця збірної України. Я довго до цього йшов. Але вважаю, що це рішення найкращє на данний момент. Я ввідавався команді кожного матчу. Я завжди готовий битися як в останнє. Зараз я чудово розумію, що я не є гравцем рівня збірної. В мене немає практики. Тільки найсильніші та кращі повинні бути у лавах збірної. Це моя особиста думка. Я не хочу бути людиною, яка буде займати місце молодого та талановитого гравця. Я хочу бути не лише футболістом, який є в заявці збірної, а частиною великої футбольної сім'ї. Я готовий завойовувати місце в збірній. Готовий кожен матч викладатись як останній, рвати газон та серце за нашу країну на всіх фронтах гри команди", — написал Роман.

"Хочеться сказати, що я дуже вдячний кожному, хто висловлює мені довіру та підтримує у цей важкий час. 
Дякую вам, це мене надихає та забов'язує рухатись далі. Обіцяю, що я зроблю все, щоб бути достойним гравцем! Коли в мене буде достатьно ігрової практики, та тренери побачуть, що я є достойним бути гравцем збірної, я з гордістю вдягну футболку с тризубом на серці! Але зараз саме час дати дорогу тим хлопцям, які заслуговують проявити себе! Зараз я буду всіма думками з вами, моя сім'я! Я не кажу допобачення — я просто хочу знову показати, що є достойним гравцем збірної України!".

На данный момент Зозуля находится в Бетисе, но не может выступать за клуб. Зимой Роман должен был перейти в аренду в Райо Вальекано, однако фанаты Пчел считают его расистом и вынудили свой клуб расторгнуть уже заключенное арендное соглашение. ФИФА разрешила футболисту вернуться в Днепр, но этот переход не состоялся из-за проблем днепрян с УЕФА.

Недавно появились слухи о том, что Зозуля и его представители ведут переговоры с американским клубом Нью-Йорк Космос, выступающим в Североамериканской лиге соккера — второй по значимости футбольной лиге США и Канады после MLS.

 

Желаете получать моментальные известия о подобных новостях сразу же на свой смартфон? Подписывайтесь на наш канал в Telegram! Подробнее — на этой странице.